Nasz zespół

O nas

Koło Naukowe Inżynierów Środowiska powstało w 2007r. z pomysłu założycieli (Łukasz Amanowicz i Marek Chilewski), którzy czując potrzebę równoległego zdobywania wiedzy teoretycznej i praktycznego doświadczenia w spotkaniu z branżą sanitarną, ściśle związana z kierunkiem studiów, postanowili organizować szkolenia i wyjazdy edukacyjne dla siebie i kolegów. 

Z czasem Koło stało sie oficjalną organizacją i trwale wpisało się w życie Instytutu Inżynierii Środowiska Politechniki Poznańskiej.

Kontakt

Odezwij się do nas

na Facebooku

lub

napisz maila

Czym się zajmujemy?

Koło Naukowe Inżynierii środowiska ma zrzeszać studentów Politechniki Poznańskiej zainteresowanych zgłębianiem wiedzy na temat branży sanitarnej poprzez m.in.: 

  • wyjazdy
  • szkolenia
  • wycieczki edukacyjne
  • konferencje
  • wykłady
  • spotkania z projektantami i praktykami związanymi z szeroko pojętą Inżynierią Środowiska
  • szkolenia z zakresy obsługi programów branżowych
  • i inne


Zapraszamy do Frankfurtu na największe na świecie targi branży ogrzewania, klimatyzacji, wentylacji i instalacji wodnych oraz wyposażenia łazienek. Podczas 5 dni targowych ponad 2300 wystawców ze 140 krajów zaprezentuje swoje produkty co najmniej 200 000 odwiedzających. Na poprzedniej edycji ISH w 2011 roku były aż 2242 osoby z Polski. ISH to jedno z najważniejszych wydarzeń targowych w branży.

>>>SZCZEGÓŁY<<<

 


 

Wyjazd w terminie 11 -14 marca 2013 obejmuje 2 dni pobytu na targach i 2 noclegi. W tym roku proponujemy Państwu noclegi w 3* Hotelu Arkadia w Heilderbergu pod Frankfurtem. 

 

Cena wyjazdu dla grupy 20 studentów: 550 zł +VAT/os

 

-przejazd luksusowym autokarem (duże odstępy między siedzeniami, z tyłu autokaru wieszak na płaszcze i garnitury, klimatyzacja, DVD, WC, bar z kawą, herbatą i zimnymi napojami, płatnymi u kierowcy) do Frankfurtu i z powrotem,

-transfery: Hotel - targi – hotel, 

-2 noce w 3* Hotelu Arkadia (w pokoju dwuosobowym z łazienką

-śniadania - bardzo różnorodny i bogaty bufet, 

-ubezpieczenie Signal Iduna obejmujące koszty leczenia i następstwa nieszczęśliwych wypadków oraz assistance standard podczas podróży i pobytu za granicą; 

-opiekę doświadczonego pilota, 

-możliwość noclegów w pokoju jednoosobowym (dopłata 250 zł + VAT za cały pobyt). ilość pokoi jednoosobowych ograniczona. 

 

ZAPISY-tylko osoby zdecydowane w 100 %

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Tytuł: ISH

Treść: Imię nazwisko rok

 

 

 Zapisz się na nasz newsletter