Nasz zespół

O nas

Koło Naukowe Inżynierów Środowiska powstało w 2007r. z pomysłu założycieli (Łukasz Amanowicz i Marek Chilewski), którzy czując potrzebę równoległego zdobywania wiedzy teoretycznej i praktycznego doświadczenia w spotkaniu z branżą sanitarną, ściśle związana z kierunkiem studiów, postanowili organizować szkolenia i wyjazdy edukacyjne dla siebie i kolegów. 

Z czasem Koło stało sie oficjalną organizacją i trwale wpisało się w życie Instytutu Inżynierii Środowiska Politechniki Poznańskiej.

Kontakt

Odezwij się do nas

na Facebooku

lub

napisz maila

Czym się zajmujemy?

Koło Naukowe Inżynierii środowiska ma zrzeszać studentów Politechniki Poznańskiej zainteresowanych zgłębianiem wiedzy na temat branży sanitarnej poprzez m.in.: 

  • wyjazdy
  • szkolenia
  • wycieczki edukacyjne
  • konferencje
  • wykłady
  • spotkania z projektantami i praktykami związanymi z szeroko pojętą Inżynierią Środowiska
  • szkolenia z zakresy obsługi programów branżowych
  • i inne

beyond serwerownia data center poznan knisZapraszamy do udziału w zwiedzaniu jednej z największych serwerowni w Polsce - beyond.pl. Jesteście ciekawi, jakie niecodzienne rozwiązania instalacyjne zastosowano w takim wyjątkowym obiekcie?

Osoby zainteresowane udziałem prosimy o przesłanie zgłoszenia na adres mailowy:
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
wedługo wzoru:
Temat: Zwiedzanie Beyond
Treść: Imię i nazwisko, rok, nr PESEL
Po co nam numer PESEL? Ze względów bezpieczeństwa każda osoba przebywająca w obiekcie musi być zgłoszona minimum dzień wcześniej, by panowie z ochrony mogli pracować spokojnie :)
Limit miejsc: 15
Na zgłoszenia czekamy do 13.11.2016.

Zbiórka obok sklepu GIANT Łazienki (prosimy nie przychodzić bezpośrednio do serwerowni!) o godzinie 11.50.

Przypominamy, że warunkiem uczestnictwa w wydarzeniu jest przynależność do KNIŚ. Formularz zgłoszeniowy znajdziesz tutaj: http://bit.ly/2eoWpwP

Zapraszamy!

 Zapisz się na nasz newsletter