Nasz zespół

O nas

Koło Naukowe Inżynierów Środowiska powstało w 2007r. z pomysłu założycieli (Łukasz Amanowicz i Marek Chilewski), którzy czując potrzebę równoległego zdobywania wiedzy teoretycznej i praktycznego doświadczenia w spotkaniu z branżą sanitarną, ściśle związana z kierunkiem studiów, postanowili organizować szkolenia i wyjazdy edukacyjne dla siebie i kolegów. 

Z czasem Koło stało sie oficjalną organizacją i trwale wpisało się w życie Instytutu Inżynierii Środowiska Politechniki Poznańskiej.

Kontakt

Odezwij się do nas

na Facebooku

lub

napisz maila

Czym się zajmujemy?

Koło Naukowe Inżynierii środowiska ma zrzeszać studentów Politechniki Poznańskiej zainteresowanych zgłębianiem wiedzy na temat branży sanitarnej poprzez m.in.: 

  • wyjazdy
  • szkolenia
  • wycieczki edukacyjne
  • konferencje
  • wykłady
  • spotkania z projektantami i praktykami związanymi z szeroko pojętą Inżynierią Środowiska
  • szkolenia z zakresy obsługi programów branżowych
  • i inne

Wycieczka do fabryki Venture Industries, która zajmuje się produkcją systemów wentylacyjnych w Grudziądzu!

 

Więcej informacji poniżej.

 Firma Venture Industries zaprasza studentów do zwiedzenia fabryki produkującej części do systemów wentylacyjnych.Firma zajmuje się produkcją przede wszystkim wentylatorów, central wentylacyjnych i rekuperatorów. Studenci KNIŚ już po raz kolejny mają możliwość zobaczenia fabryk  na własne oczy. Zapraszamy!

Firma Venture Industries zaprasza studentów do zwiedzenia fabryki produkującej części do systemów wentylacyjnych w szczególności studentów na specjalności zaopatrzenia w ciepło oraz studentów interesujących się systemami HVAC. Firma zajmuje się produkcją przede wszystkim wentylatorów, central wentylacyjnych i rekuperatorów. Przedstawią nam problemy jakie można napotkać w tej dziedzinie i jak możemy je rozwiązać, żeby osiągnąć najlepsze rezultaty i dowiemy się różnych ciekawostek ze strony producenta sprzętu. Studenci KNIŚ już po raz kolejny mają możliwość zobaczenia fabryki na własne oczy, a studenci, którzy w ów wycieczce mieli okazje uczestniczyć zdobili wiedzę, którą wykorzystują w praktyce.   Serdecznie Zapraszamy!

 

Termin: 29.03.2017 od godziny 10:00 do 18:00.

 Firma zapewnia nam autokar i posiłek na miejscu.

 

Zgłoszenia prosimy wysyłać do 26.03.2017 do godziny 22:00 na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.  

Tytuł: Wycieczka do fabryki Venture Industries w Grudziądzu.

Treść: Imię, Nazwisko, Rok  studiowania 

Liczba miejsc ograniczona: 40 osób

 

Pierwszeństwo mają osoby, które zgłoszą się do jednego z poniższych zadań:

-napisania krótkiego sprawozdania 

-robienia zdjęć 

Jeśli ktoś chciałby się tym zająć, proszę o zaznaczenie tego w wiadomości.

 

Dołącz również do wydarzenia na Facebook

 

Warunkiem uczestnictwa w wydarzeniu jest bycie członkiem KNIŚ. Jeżeli nie jesteś członkiem Koła [Wypełni formularz zgłoszeniowy]Zapisz się na nasz newsletter