Nasz zespół

O nas

Koło Naukowe Inżynierów Środowiska powstało w 2007r. z pomysłu założycieli (Łukasz Amanowicz i Marek Chilewski), którzy czując potrzebę równoległego zdobywania wiedzy teoretycznej i praktycznego doświadczenia w spotkaniu z branżą sanitarną, ściśle związana z kierunkiem studiów, postanowili organizować szkolenia i wyjazdy edukacyjne dla siebie i kolegów. 

Z czasem Koło stało sie oficjalną organizacją i trwale wpisało się w życie Instytutu Inżynierii Środowiska Politechniki Poznańskiej.

Kontakt

Odezwij się do nas

na Facebooku

lub

napisz maila

Czym się zajmujemy?

Koło Naukowe Inżynierii środowiska ma zrzeszać studentów Politechniki Poznańskiej zainteresowanych zgłębianiem wiedzy na temat branży sanitarnej poprzez m.in.: 

  • wyjazdy
  • szkolenia
  • wycieczki edukacyjne
  • konferencje
  • wykłady
  • spotkania z projektantami i praktykami związanymi z szeroko pojętą Inżynierią Środowiska
  • szkolenia z zakresy obsługi programów branżowych
  • i inne

Czy wiesz, że po skończeniu studiów musisz zdobyć uprawnienia budowlane, aby w pełni wykonywać swój zawód? Czy wiesz, że do zdobycia uprawnień budowlanych potrzebny jest odbyty staż? Chcesz wiedzieć więcej na ten temat?

Zapraszamy Cię na spotkanie z pracownikiem firmy TRiM-tech, który dokładnie opowie nam jak zdobywa się uprawienia budowlane, jak wygląda praca w biurze projektowym po studiach oraz jak wygląda praca w systemach HVAC! Wraz z pracownikiem TRiM-techu odwiedzi nas przedstawicielka firmy GEBERIT, która wręczy nam kilka gadżetów!

 

Termin: 03.04.2017 o godzinie 17:00 w 402CM

Zgłoszenia prosimy wysyłać do 01.04.2017 do godziny 22:00 na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Tytuł: TRiM-tech spotkanie

Treść: Imię, Nazwisko, Rok studiowania

 

 

Pierwszeństwo mają osoby, które zgłoszą się do jednego z poniższych zadań:

-napisania krótkiego sprawozdania 

-robienia zdjęć 

Jeśli ktoś chciałby się tym zająć, proszę o zaznaczenie tego w wiadomości.

Dołącz również do wydarzenia na Facebook.

Warunkiem uczestnictwa w wydarzeniu jest bycie członkiem KNIŚ. Jeżeli nie jesteś członkiem Koła [Wypełni formularz zgłoszeniowy]Zapisz się na nasz newsletter