Nasz zespół

O nas

Koło Naukowe Inżynierów Środowiska powstało w 2007r. z pomysłu założycieli (Łukasz Amanowicz i Marek Chilewski), którzy czując potrzebę równoległego zdobywania wiedzy teoretycznej i praktycznego doświadczenia w spotkaniu z branżą sanitarną, ściśle związana z kierunkiem studiów, postanowili organizować szkolenia i wyjazdy edukacyjne dla siebie i kolegów. 

Z czasem Koło stało sie oficjalną organizacją i trwale wpisało się w życie Instytutu Inżynierii Środowiska Politechniki Poznańskiej.

Kontakt

Odezwij się do nas

na Facebooku

lub

napisz maila

Czym się zajmujemy?

Koło Naukowe Inżynierii środowiska ma zrzeszać studentów Politechniki Poznańskiej zainteresowanych zgłębianiem wiedzy na temat branży sanitarnej poprzez m.in.: 

  • wyjazdy
  • szkolenia
  • wycieczki edukacyjne
  • konferencje
  • wykłady
  • spotkania z projektantami i praktykami związanymi z szeroko pojętą Inżynierią Środowiska
  • szkolenia z zakresy obsługi programów branżowych
  • i inne

CBPIO

Zapraszamy do udziału w wydarzeniu, szczegóły poniżej.

CBPIO stanowi bazę dla rozwoju badań w zakresie e-infrastruktury i technologii informacyjno-komunikacyjnej. Przyczynia się do trwałego ukształtowania inteligentnej specjalizacji naszego regionu w zakresie badań, edukacji i wdrożeń w obszarze informatyki.

Podczas wycieczki zobaczymy:

-System VRC z odzyskiem ciepła z serwerowni

- Centrale wentylacyjne

-Regulatory CAV i VAV

 

Termin: 05.05.2017 godz: 11:00

Czas trwania: około  2 h

Miejsce: ul. Jana Pawła II 10

Limit miejsc: 10

Zgłoszenia prosimy wysyłać do dnia 02.05.2017 do godziny 23:59 na adres:

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

Tytuł: CBPIO

Treść: Imię, Nazwisko, Rok studiów

Warunkiem uczestnictwa w wydarzeniu jest bycie członkiem KNIŚ.  Jeżeli nie jesteś członkiem Koła [Wypełnij formularz zgłoszeniowy].

 

Pierwszeństwo udziału w wydarzeniu mają osoby, które zgłoszą się do napisania krótkiego sprawozdania lub wykonania zdjęć. Chętnych do tych zadań prosimy o zaznaczenie tego w wiadomości.Zapisz się na nasz newsletter