Nasz zespół

O nas

Koło Naukowe Inżynierów Środowiska powstało w 2007r. z pomysłu założycieli (Łukasz Amanowicz i Marek Chilewski), którzy czując potrzebę równoległego zdobywania wiedzy teoretycznej i praktycznego doświadczenia w spotkaniu z branżą sanitarną, ściśle związana z kierunkiem studiów, postanowili organizować szkolenia i wyjazdy edukacyjne dla siebie i kolegów. 

Z czasem Koło stało sie oficjalną organizacją i trwale wpisało się w życie Instytutu Inżynierii Środowiska Politechniki Poznańskiej.

Kontakt

Odezwij się do nas

na Facebooku

lub

napisz maila

Czym się zajmujemy?

Koło Naukowe Inżynierii środowiska ma zrzeszać studentów Politechniki Poznańskiej zainteresowanych zgłębianiem wiedzy na temat branży sanitarnej poprzez m.in.: 

  • wyjazdy
  • szkolenia
  • wycieczki edukacyjne
  • konferencje
  • wykłady
  • spotkania z projektantami i praktykami związanymi z szeroko pojętą Inżynierią Środowiska
  • szkolenia z zakresy obsługi programów branżowych
  • i inne

 

Zapraszamy na szkolenie - Konfrontacja teorii z praktyką - rozwiązania Firmy Mitsubishi Electric. Podczas szkolenia omówione zostaną m.in.aspekty związane z zapewnieniem ciepła i chłodu na wymienniku w centrali wentylacyjnej, odbioru ciepła z pomieszczeń technicznych o małej i średniej gęstości mocy cieplnej, możliwości optymalizacji rozkładu temperatur w pomieszczeniach, oraz zaletach i wadach stosowania jednostek wentylacyjnych zdecentralizowanych. W trakcie spotkania można będzie również porozmawiać z przedstawicielem Firmy odnośnie oferty pracy.

 

Termin: 31.05.2017 o godzinie 15.10 w 301CM

Tematyka:

1. Współpraca z centralami wentylacyjnymi

2. Rozwiązania dla pomieszczeń technicznych

3. Mr Slim w pojedynkę, w parze, w trójkę lub w czwórkę

4. Lossnay - powiew świeżego powietrza

Limit miejsc: 30 osób

Zgłoszenia prosimy wysyłać do 29.05.2017 do godziny 23:59 na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Tytuł: Szkolenie Mitsubishi Electric

Treść: Imię, Nazwisko, Rok studiów

Pierwszeństwo mają osoby, które zgłoszą się do jednego z poniższych zadań:

-napisania krótkiego sprawozdania 

-robienia zdjęć 

Jeśli ktoś chciałby się tym zająć, proszę o zaznaczenie tego w wiadomości.

Dołącz również do wydarzenia na Facebook.

Warunkiem uczestnictwa w wydarzeniu jest bycie członkiem KNIŚ. Jeżeli nie jesteś członkiem Koła [Wypełni formularz zgłoszeniowy]Zapisz się na nasz newsletter