Nasz zespół

O nas

Koło Naukowe Inżynierów Środowiska powstało w 2007r. z pomysłu założycieli (Łukasz Amanowicz i Marek Chilewski), którzy czując potrzebę równoległego zdobywania wiedzy teoretycznej i praktycznego doświadczenia w spotkaniu z branżą sanitarną, ściśle związana z kierunkiem studiów, postanowili organizować szkolenia i wyjazdy edukacyjne dla siebie i kolegów.

Z czasem Koło stało sie oficjalną organizacją i trwale wpisało się w życie Instytutu Inżynierii Środowiska Politechniki Poznańskiej.

Kontakt

Odezwij się do nas

na Facebooku

lub

napisz maila

Czym się zajmujemy?

Koło Naukowe Inżynierii środowiska ma zrzeszać studentów Politechniki Poznańskiej zainteresowanych zgłębianiem wiedzy na temat branży sanitarnej poprzez m.in.:

  • wyjazdy
  • szkolenia
  • wycieczki edukacyjne
  • konferencje
  • wykłady
  • spotkania z projektantami i praktykami związanymi z szeroko pojętą Inżynierią Środowiska
  • szkolenia z zakresy obsługi programów branżowych
  • i inne

tkt  Firma TKT engineering poszukuje pracowników stanowiska Asystent Projektanta Instalacji Sanitarnych/HVAC oraz  Inżynier Instalacji Instalacji Sanitarnych/HVAC. Oferta skierowana jest do studentów I i II stopnia kierunku Inżynieria  Środowiska.

TKT Engineering Sp. z o.o. oferuje Klientom kompleksowe rozwiązania w zakresie technicznego wyposażenia
budynków obejmujące projektowanie, dostawę, montaż, uruchomienie oraz serwisowanie instalacji sanitarnych
i mechanicznych (HVAC) w obiektach handlowych, biurowych, magazynowych oraz przemysłowych.

Asystent Projektanta
Instalacji Sanitarnych/HVAC

Miejsce pracy: Poznań

Zadania i obowiązki:
· wykonywanie projektów instalacji sanitarnych/HVAC pod nadzorem doświadczonego projektanta,
· sporządzanie bilansów ciepła i chłodu,
· opracowywanie rzutów, przekrojów i schematów,
· wymiarowanie instalacji,
· przygotowywanie zestawień materiałowych,
· koordynacja międzybranżowa wykonywanych projektów,
· współpraca w zespole realizującym zadanie projektowe.

Wymagania:
· wykształcenie wyższe techniczne (studenci I stopnia) / studenci II stopnia Politechniki Poznańskiej(kierunek: Inżynieria Środowiska),
· doświadczenie w pracy na stanowisku asystenta projektanta (wentylacja i klimatyzacja, instalacje rurowe grzewcze i chłodzące) – alternatywnie
· umiejętność pracy w zespole,
· znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym,
· dobra znajomość oprogramowania: Autodesk AutoCAD oraz pakietu InstalSoft,
· znajomość oprogramowania Autodesk Revit i AutoCAD MEP będzie dodatkowym atutem.

Oferujemy:
· ciekawą i pełną wyzwań pracę w prężnie działającym zespole,
· możliwość rozwoju zawodowego pracując przy realizacji prestiżowych kontraktów,
· zatrudnienie w formie umowy o pracę na atrakcyjnych warunkach,
· niezbędne narzędzia pracy.

Inżynier Instalacji

· Nadzorowanie pracy podwykonawców oraz kontrolowanie realizacji robót instalacyjnych w zakresie terminowości i jakości wykonania oraz przestrzegania przepisów BHP
· Sporządzanie obmiarów i przedmiarów robót instalacyjnych oraz weryfikacja dokumentacji technicznej
· Współudział w tworzeniu i analizie harmonogramu robót oraz monitorowaniu postępu robót
· Współpraca z Kierownikiem Robót oraz Kierownikiem Kontraktu

Wymagania:
· doświadczenie w pracy na stanowisku inżynier instalacji (wentylacja i klimatyzacja, instalacje rurowe grzewcze i chłodzące) – alternatywnie
· dobra znajomość oprogramowania: Autodesk oraz pakietu MS Ofice
· odpowiedzialność, zaangażowanie, dyspozycyjność do pracy w delegacji

Oferujemy:

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.
Prosimy o dopisanie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej
ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r.
o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. z 2014 r. poz. 1182, 1662)”