Nasz zespół

O nas

Koło Naukowe Inżynierów Środowiska powstało w 2007r. z pomysłu założycieli (Łukasz Amanowicz i Marek Chilewski), którzy czując potrzebę równoległego zdobywania wiedzy teoretycznej i praktycznego doświadczenia w spotkaniu z branżą sanitarną, ściśle związana z kierunkiem studiów, postanowili organizować szkolenia i wyjazdy edukacyjne dla siebie i kolegów. 

Z czasem Koło stało sie oficjalną organizacją i trwale wpisało się w życie Instytutu Inżynierii Środowiska Politechniki Poznańskiej.

Kontakt

Odezwij się do nas

na Facebooku

lub

napisz maila

Czym się zajmujemy?

Koło Naukowe Inżynierii środowiska ma zrzeszać studentów Politechniki Poznańskiej zainteresowanych zgłębianiem wiedzy na temat branży sanitarnej poprzez m.in.: 

  • wyjazdy
  • szkolenia
  • wycieczki edukacyjne
  • konferencje
  • wykłady
  • spotkania z projektantami i praktykami związanymi z szeroko pojętą Inżynierią Środowiska
  • szkolenia z zakresy obsługi programów branżowych
  • i inne

 

mitsubishi

Koło Naukowe Inżynierii Środowiska Politechniki Poznańskiej serdecznie zaprasza na szkolenie firmy Mitsubishi Electric. Szkolenie odbędzie się w środę 13.12.2017r. w godzinach 9.45-13.15, w sali 401 CM.

Liczba miejsc ograniczona!

 

 

Jeśli ktoś z Was ma zajęcia, to nie ma problemu - na prośbę wydamy usprawiedliwienia :)

Podczas szkolenia omówiony zostanie sposób działania jednostek Multisplit i VRF, zasady doboru tych urządzeń przy użyciu specjalistycznego programu doborowego firmy Mitsubishi Electric oraz wykonany przykładowy projekt instalacji freonowej.

 

Niezależnie od tego czy piszesz pracę dyplomową i chcesz dowiedzieć się jak dobrze i szybko dobrać elementy instalacji freonowej, czy potrzebujesz tej wiedzy na zajęcia lub do pracy zawodowej, czy po prostu interesuje Cię ta tematyka i chcesz dowiedzieć się o niej więcej, to szkolenie jest właśnie dla Ciebie!

Zgłoszenia prosimy wysyłać do 11.12.2017r. do godziny 23:59 na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Tytuł: Szkolenie Mitsubishi Electric

Treść: Imię, Nazwisko, rok studiów

Pierwszeństwo mają osoby, które zgłoszą się do jednego z poniższych zadań:

-napisania krótkiego sprawozdania 

-robienia zdjęć 

Jeśli ktoś chciałby się tym zająć, proszę o zaznaczenie tego w wiadomości.

Dołącz również do wydarzenia na Facebooku

Warunkiem uczestnictwa w wydarzeniu jest bycie członkiem KNIŚ. Jeżeli nie jesteś członkiem Koła [Wypełnij formularz zgłoszeniowy]

 Zapisz się na nasz newsletter