Nasz zespół

O nas

Koło Naukowe Inżynierów Środowiska powstało w 2007r. z pomysłu założycieli (Łukasz Amanowicz i Marek Chilewski), którzy czując potrzebę równoległego zdobywania wiedzy teoretycznej i praktycznego doświadczenia w spotkaniu z branżą sanitarną, ściśle związana z kierunkiem studiów, postanowili organizować szkolenia i wyjazdy edukacyjne dla siebie i kolegów. 

Z czasem Koło stało sie oficjalną organizacją i trwale wpisało się w życie Instytutu Inżynierii Środowiska Politechniki Poznańskiej.

Kontakt

Odezwij się do nas

na Facebooku

lub

napisz maila

Czym się zajmujemy?

Koło Naukowe Inżynierii środowiska ma zrzeszać studentów Politechniki Poznańskiej zainteresowanych zgłębianiem wiedzy na temat branży sanitarnej poprzez m.in.: 

  • wyjazdy
  • szkolenia
  • wycieczki edukacyjne
  • konferencje
  • wykłady
  • spotkania z projektantami i praktykami związanymi z szeroko pojętą Inżynierią Środowiska
  • szkolenia z zakresy obsługi programów branżowych
  • i inne

24831146 1654768124582617 7325602604541630344 o Zapraszamy na pierwsze w nowym roku kalendarzowym spotkanie członków KNIŚ,                                                                     które odbędzie się 10.01.2018 r. w sali 401 CM.

 Na najbliższym spotkaniu będziemy gościć kogoś naprawdę  wyjątkowego.   

 

 

 

 

Przyjechała do nas z Politechniki w Guilin. Opowie jak trafiła do Polski z Chin oraz przedstawi swoje badania na temat  innowacyjnych metod oczyszczania wody.

W sferę odzyskiwania wody wprowadzi nas inna studentka tym razem z Politechniki Poznańskiej. Dowiemy się jak obecność w oczyszczalni niektórych roślin wpływa na polepszenie jakości wody.   

Poza tym będziemy mieli okazję poznać koncepcję modernizacji sieci kanalizacyjnej na przykładzie jednego ze słynniejszych miast Polski, którą jedna z naszych studentek zaprezentuje w ramach swojej pracy inżynierskiej.  

Spotkanie tradycyjnie zakończymy Quizem!

Nie może Was zabraknąć!

Kliknij tutaj i dołącz do wydarzenia na facebooku 

Więcej informacji dotyczących prezentacji znajduje się w załączonym zdjęciu poniżej.plakat 10.01.2018Zapisz się na nasz newsletter