Nasz zespół

O nas

Koło Naukowe Inżynierów Środowiska powstało w 2007r. z pomysłu założycieli (Łukasz Amanowicz i Marek Chilewski), którzy czując potrzebę równoległego zdobywania wiedzy teoretycznej i praktycznego doświadczenia w spotkaniu z branżą sanitarną, ściśle związana z kierunkiem studiów, postanowili organizować szkolenia i wyjazdy edukacyjne dla siebie i kolegów. 

Z czasem Koło stało sie oficjalną organizacją i trwale wpisało się w życie Instytutu Inżynierii Środowiska Politechniki Poznańskiej.

Kontakt

Odezwij się do nas

na Facebooku

lub

napisz maila

Czym się zajmujemy?

Koło Naukowe Inżynierii środowiska ma zrzeszać studentów Politechniki Poznańskiej zainteresowanych zgłębianiem wiedzy na temat branży sanitarnej poprzez m.in.: 

  • wyjazdy
  • szkolenia
  • wycieczki edukacyjne
  • konferencje
  • wykłady
  • spotkania z projektantami i praktykami związanymi z szeroko pojętą Inżynierią Środowiska
  • szkolenia z zakresy obsługi programów branżowych
  • i inne

10 maja odbędzie się szkolenie dla członków naszego koła  w centrum szkoleniowym firmy Junkers. Poruszona zostanie tematyka pomp ciepła na przykładzie urządzeń dostępnych w ofercie naszego gospodarza.

Firma Junkers, wchodząca w skład grupy Bosch, to jedna z najbardziej rozpoznawalnych marek na polskim rynku urządzeń grzewczych i klimatyzacyjnych. Nie bez powodu w potocznej mowie można spotkać określenie "junkers" odnoszące się do zasobników ciepłej wody użytkowej bądź przepływowych kotłów gazowych. Po raz kolejny mamy okazję odwiedzić poznańskie centrum szkoleniowe i zgłębić tym razem wiedzę na temat pomp ciepła.

Termin: Czwartek 10.05.2018 godz: 9:00

Czas trwania: około  5 h

Miejsce: ul. ks. Jakuba Wujka 15/17

Limit miejsc: 16

Zgłoszenia prosimy wysyłać do dnia 09.05.2018 do godziny 12:00 na adres:

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Tytuł: Szkolenie Junkers

Treść: Imię, Nazwisko, Rok studiów

Warunkiem uczestnictwa w wydarzeniu jest bycie członkiem KNIŚ.  Jeżeli jeszcze nie należysz do naszego Koła [Wypełnij formularz zgłoszeniowy].

Liczba miejsc ograniczona, decyduje kolejność zgłoszeń. Pierwszeństwo udziału w wydarzeniu mają osoby, które zgłoszą się do napisania krótkiego sprawozdania lub wykonania zdjęć. Chętnych do tych zadań prosimy o zaznaczenie tego w wiadomości.Zapisz się na nasz newsletter