Członkiem Koła może być każdy student studiów stacjonarnych Igo i IIgo stopnia kierunku Inżynierii Środowiska Politechniki Poznańskiej.

W większości wydarzeń organizowanych przez Koło uczestniczyć mogą wyłącznie Członkowie KNiŚ oraz partnerskich Kół Naukowych.

W sytuacji ograniczonej liczby osób
mogących wziąć udział w danym wydarzeniu pierwszeństwo mają osoby najbardziej zaangażowane w działalność KNIŚ lub osoby z rocznika, dla którego dedykowane jest wydarzenie. Zarząd Koła zastrzega sobie prawo do wyróżniania najbardziej aktywnych członków dając im pierwszeństwo uczestnictwa w wydarzeniach.

 

Zobacz też: [Jak być aktywnym w KNIŚ? - formy aktywności]

 

Zapisy na większość wydarzeń wymagają:

- wysłania e-mail o narzuconym temacie i treści

- ORAZ dołączenia do wydarzenia na facebook,

- inne tylko wysłania e-mail lub tylko dołączenia do wydarzenia na facebook.

ZAWSZE czytaj instrukcję jak się zapisać i wysyłaj e-mail pod wskazany adres (każde wydarzenie organizuje kto inny!).

 

Więcej w pliku: [Ogólne zasady zapisywania i udziału w wydarzeniach]

 

Aby stać się oficjalnym członkiem KNIŚ należy:

WYPEŁNIĆ FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY

 

Pamiętaj, że zapisując się na jakieś wydarzenie nie możesz zrezygnować z udziału w nim bez usprawiedliwienia. W przeciwnym razie zostaniesz zawieszony/na w możliwości brania udziału w wydarzeniach danego typu (np. nie weźmiesz udziału w losowaniu darmowych gadżetów/książek jeśli wcześniej nie odebrałeś/łaś wylosowanych czasopism) albo Twoje zgłoszenia na jakiekolwiek wydarzenia nie będą w ogóle przyjmowane na okres do 1 roku.

  • jeżeli nie możesz przyjść danego dnia, a wiesz o tym wcześniej, musisz poinformować o tym organizatora wydarzenia i znaleźć kogoś na zastępstwo na swoje miejsce,
  • jeżeli ktoś rozchorował się nagle (akurat danego dnia), proszony jest o przesłanie zdjęcia zwolnienia lekarskiego do organizatora wydarzenia w terminie do 3 dni roboczych od dnia wydarzenia,
  • w sytuacjach wyjątkowych (pobyt w szpitalu, w więzieniu) proszę kontaktować się z organizatorem wydarzenia lub opiekunem KNIŚ (najlepiej przez e-mail).

Więcej przeczytasz tutaj: [Wyciąg najważniejszych informacji z regulaminu KNIŚ]

Oraz tutaj: [Wewnętrzny Regulamin KNIŚ]

 

Zobacz też: [Ogólny regulamin KNIŚ (regulamin wszystkich kół na PP)]


UWAGA!

Zaświadczenia o działalności w kole wydawane są wyłącznie studentom:

- którzy w danym semestrze brali udział w przynajmniej 2 spotkaniach członków i 2 wydarzeniach (lub jeśli do stypendium wlicza się dorobek dwóch semestrów to odpowiednio 4 spotkaniach i 4 wydarzeniach). 


- jeśli oprócz wymaganej liczby spotkań i wydarzeń pomożesz w organizacji jakiegoś (jako wolontariusz, zrobisz prezentację na spotkanie członków, sprawozdanie z jakiegoś szkolenia itd. - jeśli chcesz coś zrobić to pisz do opiekuna albo do członków zarządu KNIŚ z Twojego roku), dodatkowe osiągnięcia będą dopisane.

- aktywni członkowie Zarządu KNiŚ, którzy nie tylko spełniają minimum udziału w spotkaniach i wydarzeniach, ale dodatkowo sami organizują, koordynują wydarzenia, uczestniczą w tworzeniu naszej organizacji.

Punkty do stypendium (1-5) przyznaje Komisja Stypendialna!


Najlepiej zobacz jakie są możliwości rozwoju w KNIŚ: [Jak być aktywnym w KNIŚ?]


 Zapisz się na nasz newsletter